NEWSLETTER

Novinky zo života združenia, aktuality, aktuálne výzvy a informácie o projektoch automaticky a aktuálne vo Vašom mailboxe! V prípade záujmu, vpíšte svoju e-mailovú adresu. Ďakujeme!

ANKETA

Myslíte si, že prostriedky EÚ na podporu cestovného ruchu v Žilinskom kraji sú dostatočne využívané subjektami regionálneho rozvoja?

Pripomienky a námety zasielajte na sekretariat@regionbeskydy.sk

hlasovalo 8701 ľudíarchív >>


Projekt podporený zo štátneho rozpočtu SR

Ukončenie projektu "Terchovská cyklomagistrála"

Vytlačiť
Ukončenie projektu "Terchovská cyklomagistrála"

Predmetom projektu bolo vypracovanie PD na vybudovanie účelovo-rekreačnej cyklotrasy, ktorá nadväzuje na Vážsku cyklomagistrálu č.002. Táto trasa je plánovaná ako vnútroštátna strategická spojka medzi trasami Eurovelo 6 a Eurovelo 11. Touto trasou sa rieši hlavná etapa z Varína do Terchovej a jej účelom bude zvýšenie bezpečnosti na uvedenom úseku. Trasa bude vyznačená turistickými a dopravnými značeniami, čím bude zabezpečovať informovanosť a bezpečenosť turistov a obyvateľov dotknutých obcí.

PD rieši vybudovanie cyklistického chodníka na trase Terchová – Belá – Varí – Krasňany – Lysica - Teplička nad Váhom – Nededza - Stráža.

PD bola úspešným uchádzačom predložená v 6tich originálnych vyhotoveniach na DVD nosiči sňa 26.9.2016 čím bol process verejného obstarávania ako aj aktivít projektu ukončené.

Združenie ďakuje Ministerstvu dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR za finančnú podoru.

 

Naspäť